K

What will be the living like in Čámovka?

Clean lines,
carefully designed layouts

Clean lines, carefully designed layouts, comfortable rooms and plenty of storage space. We thought about functional details as well as aesthetics, so you’ll enjoy everything in your new home!

 

You can choose from three lines and several color options for high-quality ceramic wall tiles measuring 30 x 60 cm and floor tiles measuring 60 x 60 cm. For practical reasons we put the same floor tiles in the entryway and hallways of the apartment. Rooms will have floating laminate flooring in your choice of five standard options or a discounted premium option. Your views of Čimické údolí will only be enhanced by dark walnut French windows.

BREEAM Certificate

An important element of every apartment is also the floor. A standard part of housing units in Čámovka will be a laminate floating floor with a choice of several decors and a load class of 31, which is suitable for use in residential areas. For an additional fee, we will equip the apartment for you with a "float" with a higher load class 32, which is also used in commercial premises. It just depends on your preferences.

Povrchy, které něco vydrží

Architekti pro Čámovku zvolili nadčasovou bílou otěruvzdornou výmalbu, která nikdy nevyjde z módy. Do koupelny si můžete vybírat ze tří řad a několika barevných provedení kvalitních keramických obkladů v rozměru 30×60 cm a dlažeb 60×60 cm. Pro praktičnost jsou tyto dlažby navržené také do předsíní a chodeb bytů. Výhled do zalesněného Čimického údolí vám zpříjemní dřevěná okna v dekoru tmavého ořechu a s izolačním dvojsklem.

Promyšlené společné prostory

Své auto můžete zaparkovat v podzemních garážích, které budou sledovány bezpečnostním kamerovým systémem. Vjezd do parkovacího prostoru vám umožní garážová roletová vrata na dálkové ovládání, která se po průjezdu vozidla automaticky uzavřou. K dispozici vám bude také váš vlastní sklepní prostor, kam můžete uložit třeba sezónní nezbytnosti. Součástí společných prostor budou úsporná světla s čidly pohybu a samozřejmostí bude také výtah v každém z bytových domů.
 

Přesné měření spotřeby tepla

Celý komplex Čámovky bude vytápěn prostřednictvím chytrého horkovodního systému s centrální výměníkovou stanicí. Teplo spotřebované každou z bytových jednotek přesně změří kalorimetry umístěné na společné chodbě daného podlaží. O optimální teplotu se v bytech postarají ocelová desková topná tělesa s termostatickou hlavicí, případně podlahový konvektor. Každá z koupelen bude vybavena praktickým žebříkovým topným tělesem.
 

Certifikát BREEAM

Jsme jedním z průkopníků udržitelného rozvoje a stavění zelených budov v České republice. Ani Čámovka není výjimkou a pyšní certifikátem BREEAM ve fázi návrhu na úrovni Very Good. Při certifikaci je projekt posuzován ve velkém množství kategorií. To, že ve svých bytech najdete úsporné baterie, duální splachovadla, v parku množství zeleně a dětské hřiště, je opravdu už jen třešničkou na dortu.