K

standardy

Čisté linie, promyšlené dispozice

Čisté linie, promyšlené dispozice, pohodlné pokoje a dostatek místa pro úložné prostory. Mysleli jsme jak na funkční detaily, tak na estetiku, ve vašem novém domově se vám bude líbit prostě vše!

 

Do koupelen si vybírejte ze tří řad a několika barevných provedení kvalitních keramických obkladů v rozměru 30 x 60 cm a dlažeb 60 x 60 cm. Pro praktičnost jsou tyto dlažby navržené také do předsíní a chodeb bytů. V pokojích budou položeny plovoucí laminátové podlahy, vybrat si můžete z pěti dekorů, případně pořídit cenově zvýhodněný nadstandard. A výhledy do Čimického údolí vám zpříjemní dřevěná francouzská okna v dekoru tmavého ořechu.

Certifikát BREEAM

Jsme jedním z průkopníků udržitelného rozvoje a stavění zelených budov v České republice. Ani Čámovka není výjimkou a bude se pyšnit certifikátem BREEAM na úrovni Very Good. Při certifikaci je projekt posuzován ve velkém množství kategorií. To, že ve svých bytech najdete úsporné baterie, duální splachovadla, v parku množství zeleně a dětské hřiště je opravdu už jen třešničkou na dortu.