K
Ložnice s balkónem

Jaké bude bydlení v Čámovce?

Prostor pro pohodlný život

Čámovka byla navržena tak, abyste v ní našli skutečný domov, kam se budete vždy rádi vracet. Rezidenci jako celek i jednotlivé byty propojuje důraz na estetiku ve spojení s funkčními detaily pro pohodlný každodenní život v blízkosti Čimického údolí. Každý ze 148 bytů charakterizují čisté linie, promyšlené dispozice, útulné pokoje i dostatek úložných prostorů. Naším cílem zkrátka je, aby vám v novém bydlení nic nechybělo.

Soukromí na prvním místě

Pomyslnou bránu do bytů představují vstupní dveře. Dveře budou vybaveny bezpečnostním kováním a požární odolností EI 30. Zvuková neprůzvučnost Rw = 32 zase dokáže odstínit vnější hluk, abyste si mohli nerušeně užívat domácí pohody. Interiérové dveře můžete vybírat v dekorech dřeva nebo čistě bílé. Dodavatelem dveří je česká společnost Sapeli.

Prostorný pokoj
Obývací pokoj s terasou
Plovoucí podlaha

Stylová podlaha inspirovaná přírodou

Důležitým prvkem každého bytu je také podlaha. Standardní součástí bytových jednotek v Čámovce bude laminátová plovoucí podlaha s výběrem z několika dekorů a zátěžovou třídou 31, která se hodí pro použití do bytových prostor. Za příplatek pro vás byt vybavíme plovoučkou s vyšší zátěžovou třídou 32, která se využívá i v komerčních prostorech.Pokud vám ani to nestačí, umožníme vám v rámci klientské změny vybrat vinylovou podlahu na korku. Záleží jen na vašich preferencích.

Povrchy, které něco vydrží

Architekti pro Čámovku zvolili nadčasovou bílou otěruvzdornou výmalbu, která nikdy nevyjde z módy. Do koupelny si můžete vybírat ze tří řad a několika barevných provedení kvalitních keramických obkladů v rozměru 30×60 cm a dlažeb 60×60 cm. Pro praktičnost jsou tyto dlažby navržené také do předsíní a chodeb bytů. Výhled do zalesněného Čimického údolí vám zpříjemní dřevěná okna v dekoru tmavého ořechu a s izolačním dvojsklem.
Mramorový povrch

Promyšlené společné prostory

Své auto můžete zaparkovat v podzemních garážích, které budou sledovány bezpečnostním kamerovým systémem. Vjezd do parkovacího prostoru vám umožní garážová roletová vrata na dálkové ovládání, která se po průjezdu vozidla automaticky uzavřou. K dispozici vám bude také váš vlastní sklepní prostor, kam můžete uložit třeba sezónní nezbytnosti. Součástí společných prostor budou úsporná světla s čidly pohybu a samozřejmostí bude také výtah v každém z bytových domů.
 

Přesné měření spotřeby tepla

Celý komplex Čámovky bude vytápěn prostřednictvím chytrého horkovodního systému s centrální výměníkovou stanicí. Teplo spotřebované každou z bytových jednotek přesně změří kalorimetry umístěné na společné chodbě daného podlaží. O optimální teplotu se v bytech postarají ocelová desková topná tělesa s termostatickou hlavicí, případně podlahový konvektor. Každá z koupelen bude vybavena praktickým žebříkovým topným tělesem.
 

Certifikát BREEAM

Jsme jedním z průkopníků udržitelného rozvoje a stavění zelených budov v České republice. Ani Čámovka není výjimkou a pyšní certifikátem BREEAM ve fázi návrhu na úrovni Very Good. Při certifikaci je projekt posuzován ve velkém množství kategorií. To, že ve svých bytech najdete úsporné baterie, duální splachovadla, v parku množství zeleně a dětské hřiště, je opravdu už jen třešničkou na dortu.