K

novinky

Omezení provozu prodejní kanceláře

23.03.2020

Vzhledem k aktuální situaci se šířením nemoci Covid-19 a s ohledem na ochranu zdraví našich klientů a zaměstnanců, zůstává naše prodejní kancelář otevřena pouze pro telefonní a e-mailové spojení. Jsme Vám k dispozici ve standardní otevírací době: každý všední den mezi 9. a 17. hodinou.


Demoliční práce za námi,
je čas budovat!

01.10.2019

Zajímá vás, jak jsme se posunuli od doby, kdy jsme předali stavbu generálnímu zhotoviteli? Rádi se s vámi podělíme o horké novinky!

 

 Na přelomu léta a podzimu jsme dokončili veškeré demoliční práce a srovnali nerovnosti terénu v místech budoucí výstavby budov. Vybudovali jsme také obslužnou příjezdovou cestu až ke stavbě. Tyto nelehké úkoly se nám podařilo splnit včas, úspěšně postupujeme podle plánu. V nejbližších dnech nás čeká to nejdůležitější – pustíme se do výstavby samotných budov budoucí Rezidence Čámovka. Začneme výkopem jámy.

 

 Očekáváme, že projekt dokončíme v říjnu 2021, tedy přesně za dva roky. V průběhu prací vás samozřejmě budeme informovat o tom, co je nového a jak rezidence postupně roste.

 

 Děkujeme za váš zájem a držte nám i nadále palce.


Zahajujeme prodej 2. etapy

15.07.2019

Konečně je to tady! V pátek 12.7.2019 nabylo právní moci stavební povolení pro budovy 2. etapy Čámovky. Všech 5 domů bude stavěno zároveň, jejich dokončení je plánováno na říjen 2021.

Aktuálně nám tak nic nebrání zahájit prodej všech 148 bytů, v nabídce jsou jednotky s dispozicemi 1+kk - 5+kk a o velikostech 36 – 126 m2.

Navštivte nás v nové prodejní kanceláři Čámovky na adrese Vánková 890/9, kde si můžete prohlédnout 3D model celého projektu a vybrat Váš nový domov.

Místo výstavby bylo předáno
generálnímu zhotoviteli

01.04.2019

V pondělí 1.4.2019 bylo oficiálně předáno staveniště generálnímu zhotoviteli a byly započaty práce. Nejdříve budou probíhat demoliční práce na stávajících objektech a následně nás čeká vybudování nové obslužné komunikace ke stavbě budov.


Tender na zhotovení stavby
vyhrála společnost BAK

20.03.2019

Generálním zhotovitelem 2. etapy projektu Čámovka bude stejně jako v případě 1. etapy firma BAK stavební společnost, a.s. Smlouva byla podepsána na začátku měsíce března. Těšíme se na spolupráci :-)