K
Okolí Rezidence Čámovka v Praze 8, Čimicích.

lokalita

Tradice
a pevné základy

Historie místního osídlení sahá až pět a půl tisíce let do minulosti, kdy měli tuto oblast v oblibě staří Slované a nedaleko odtud si na skalnatém ostrohu nad Vltavou založili opevněné hradiště. Už od těch dob má území v podstatě venkovský charakter. Na dávné dědictví odkazuje rovněž samotný název Rezidence Čámovka. Čimice totiž původně znamenaly "ves lidí Čámových“. Nic není náhoda. My ctíme tradici a váš budoucí domov tak stojí na pevných základech.

Výborná dopravní
dostupnost

Moderní bydlení si nikdo z nás nedovede představit bez kvalitního dopravního spojení. Ani v tomto ohledu vás Rezidence Čámovka nezklame. Autem jste za pár minut na magistrále a městská doprava staví hned před developerským projektem. Stačí naskočit do autobusu a za čtvrt hodinky jste na metru. Ze stanice Kobylisy se dostanete do centra na Václavské náměstí tak rychle, že si cestou sotva stačíte přečíst titulky ranních novin.
 


Sportovní aktivity v okolí Rezidence Čámovka.

Domov
v náruči zeleně

V hlavní roli
příroda

Rezidenci Čámovka obklopuje ze tří stran svěží zeleň. Město a příroda zde tak fungují ve vzácné symbióze. Necháte za sebou ruch pražských ulic a hned za branami bytového komplexu vás uvítá svět plný barev, vůní a života. Chcete si vpodvečer zaběhat po lesní cestě nebo o víkendu uspořádat rodinný piknik? Čimice jsou pro tyto aktivity tou ideální lokalitou. Vaše rezidenční bydlení leží přímo u Čimického údolí, které je součástí přírodního parku Drahaň – Troja. Les, pole, louky, dokonce i rybník... Prostředí přímo stvořené k romantickým procházkám a čerpání energie se rozprostírá všude kolem.


Radost
ze života

Rezidence Čámovka je ideálním místem jak pro odpočinek, tak pro aktivní způsob života. Na squashovém kurtu vypotíte stres a k dobré kondici přispěje třeba svižná chůze v turisticky značeném terénu. Cyklisty a bruslaře potěší cyklostezka vedoucí přes Troju až na Zbraslav a děti budou určitě nadšené z výletu do zoologické či botanické zahrady. Přes Vltavu vede v Troji pěší lávka a dá se tudy dojít až do Stromovky či na Letnou. U vody narazíte i na půjčovnu loděk nebo lodní přívoz a můžete tak zblízka vychutnávat krásu řeky. Na své si přijdou i milovníci umění, a to v galerii Trojského zámečku nebo na některém z představení Divadla Za plotem v Bohnicích. Řídit se můžete momentální náladou, pro každého se něco najde. Rezidence Čámovka váš život promění v radost.

Vltava v okolí Rezidence Čámovka.